Tuzla / İstanbul Gebze / Kocaeli
+902626410121
info@hocaoglunakliyat.com

Beylikdüzü Nakliyeciler Sitesi

info@hocaoglunakliyat.com

Beylikdüzü nakliyeciler sitesi, İstanbul Beylikdüzü yüklemeli komple ve parça yüklemelerinizde, Hocaoğlu nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Parça yükler de malzemenin ağırlığı ve hacmi hesaplanarak en uygun fiyat verilmektedir. Parsiyel taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçlar tercih edilmektedir. Beylikdüzü ve çevresinden çıkışlı komple yüklemelerinize ister tır, ister kamyon, ister kamyonet isterse de kamyonet araç talepleriniz hızlıca cevaplandırılmaktadır.

Beylikdüzü Nakliyecileri Neler Taşır?

Beylikdüzü nakliyeciler neler taşır kısaca sıralamak gerekirse:

  • Paletli malzemeler
  • Dökme koli li malzemeler
  • Paket sac yüklemesi
  • Rulo sac yüklemesi
  • Konteyner prefabrik yapı nakliyesi
  • Demir ve profil yüklemesi
  • Liman taşımacılığı
  • Geniş ve hacimli makine aksamı
  • Depo, yat, tekne taşımacılığı

Kısaca özetlemek gerekirse, Yaş sebze ve meyve hariç her türlü ürün nakliyesi yapılabilmektedir.

Beylikdüzü Tır Nakliyecileri

Beylikdüzü tır nakliyecileri, her türlü tır nakliye hizmet işinizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmektedir. Açık kasa yada kapalı kasa Tır nakliye araçlarımız ile her tür yüklerinize taşıma olanağı sağlamaktayız.

Beylikdüzü Kamyon Nakliyecileri

Beylikdüzü kamyon nakliyecileri, açık kasa olsun kapalı kasa olsun nakliye kamyonları ile hizmet sunmaktadır. Açık kasa araçlar 7.20 uzunluk ve 2.45 genişliğe sahip nakliye kamyonlarıdır. Kapalı kasa kamyon nakliye araçları ise 7.20 uzunluk, 2.45 genişlik ve 2.70 yüksekliğinde 45 metreküp hacime sahip araçlardır. Beylikdüzü civarında boş nakliye kamyonu arıyorsanız size hizmet vermeye hazırız.

Beylikdüzü Küçük Nakliye Aracı Kamyonet Nakliyecileri

Beylikdüzü küçük nakliye araçları ile en hızlı nakliye işlerinize çözüm bulabilirsiniz. Beylikdüzü kamyonet nakliye araçlarımız, Ülkemizin en uzak iline 48 saat gibi bir zamanda teslimat yapmaktadır. Beylikdüzü ve çevresinden yüklemeli küçük nakliye araçları yani kamyonetleri ile hızlı bir şekilde nakliyenizi yapmaktayız.

Beylikdüzü Kırkayak Kamyon Nakliye

Beylikdüzü kırkayak kamyon nakliye araçlarımız 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Kırkayak nakliye kamyonları 8 metre uzunluk 2.45 metre genişliğe sahip nakliye araçlarıdır.