Tuzla / İstanbul Gebze / Kocaeli
+902626410121
info@hocaoglunakliyat.com

Sirkeci Nakliyeciler Sitesi

info@hocaoglunakliyat.com

İstanbul Sirkeci nakliyecileri İstanbul Avrupa yakası yüklemeli komple ve parça yüklemelerinizde, Hocaoğlu nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Parça yükler de malzemenin ağırlığı ve hacmi hesaplanarak en uygun fiyat verilmektedir. Parsiyel taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçlar tercih edilmektedir. Avrupa yakası ve çevresinden çıkışlı komple yüklemelerinize ister tır, ister kamyon, ister kamyonet isterse de kamyonet araç talepleriniz hızlıca cevaplandırılmaktadır.

Avrupa Yakası Sirkeci Nakliyecileri Neler Taşır?

Avrupa yakası Sirkeci kamyon garajı ve nakliyecileri neler taşır kısaca sıralamak gerekirse:

  • Paletli malzemeler
  • Dökme koli li malzemeler
  • Paket sac yüklemesi
  • Rulo sac yüklemesi
  • Konteyner prefabrik yapı nakliyesi
  • Demir ve profil yüklemesi
  • Liman taşımacılığı
  • Geniş ve hacimli makine aksamı
  • Depo, yat, tekne taşımacılığı

Kısaca özetlemek gerekirse, Yaş sebze ve meyve hariç her türlü ürün nakliyesi yapılabilmektedir.

Sirkeci İstanbul Avrupa yakası Tır Nakliyecileri

Avrupa yakası tır nakliyecileri, her türlü tır nakliye hizmet işinizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmektedir. Açık kasa yada kapalı kasa Tır nakliye araçlarımız ile her tür yüklerinize taşıma olanağı sağlamaktayız.

Avrupa yakası Kamyon Nakliyecileri

Avrupa yakası kamyon nakliyecileri, açık kasa olsun kapalı kasa olsun nakliye kamyonları ile hizmet sunmaktadır. Açık kasa araçlar 7.20 uzunluk ve 2.45 genişliğe sahip nakliye kamyonlarıdır. Kapalı kasa kamyon nakliye araçları ise 7.20 uzunluk, 2.45 genişlik ve 2.70 yüksekliğinde 45 metreküp hacime sahip araçlardır. Avrupa yakası civarında boş nakliye kamyonu arıyorsanız size hizmet vermeye hazırız.

Avrupa yakası Küçük Nakliye Aracı Kamyonet Nakliyecileri

Avrupa yakası küçük nakliye araçları ile en hızlı nakliye işlerinize çözüm bulabilirsiniz. Beylikdüzü kamyonet nakliye araçlarımız, Ülkemizin en uzak iline 48 saat gibi bir zamanda teslimat yapmaktadır. Avrupa yakası ve çevresinden yüklemeli küçük nakliye araçları yani kamyonetleri ile hızlı bir şekilde nakliyenizi yapmaktayız.

Avrupa yakası Kırkayak Kamyon Nakliye

Avrupa yakası kırkayak kamyon nakliye araçlarımız 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Kırkayak nakliye kamyonları 8 metre uzunluk 2.45 metre genişliğe sahip nakliye araçlarıdır.

Avrupa Yakası Nakliyeciler Sitesi Nerelere Mal Taşıyor?

Avrupa yakası nakliyeciler sitesi içerisinde 81 il ve ilçe ye yük götürmeye hazır nakliye kamyon, tır, kamyonet ve kırkayak nakliye kamyonu bulunmaktadır.